Zirgu un cilvēku labsajūtas centrs "Dabas zirgi" tepat Pierīgā, vēsturiskajā Mežinieku apkaimē, būs atklājums tiem, kas arvien vēlas sajust piederības sajūtu Latvijai, Latvijas dabai. Pieskarties mežam, ļauties Misas vēsajam ūdenim, satikt Smērdūkli vai saskatīt zirga elpu miglainā rītā? Varbūt vēlies, lai kopā radām Tava Dabas zirgu piedzīvojuma sajūtu? Viss ir iespējams, jo mēs, šejienes zirgi un zirgcilvēki, patiesi mīlam to, ko darām, un no sirds rūpējamies par tiem, kuri ienāk mūsu mājās.Aicinām pie mums pavadīt arī ilgāku laiku un nakšņot jaunizveidotajā Glempingā, skaistā vietā meža vidū pie Misas stāvkrasta! Atpūties pilnīgā klusumā, kur Tev blakus būs tikai mežs un upe. Un zirgi.


Ja Tev ir jautājumi vai vēlies apciemot Dabas zirgus bez nakšņošanas, droši raksti uz dabaszirgi@turisms.lv vai zvani 29330370! Uzzini vairāk vai atbalsti Dabas zirgus www.dabaszirgi.lv!


Pieejamie pakalpojumi: - pastaiga ar zirgu (zirgs tiek vests pie rokas) 28€;

 - ekskursija pie zirgiem ar zirgu barošanu 20 (līdz 5 pers.);

- izjāde ar zirgu 8 (15 min);

 - brokastis 8 /pers.;

 - baļļa 65€;

 - baļļa plus pirts 120 (līdz 5 pers.)

 - pusdienas/vakariņas pēc vienošanās.


Tev ir iespēja arī svinēt savas ģimenes svētkus "Dabas zirgos"!

Cena: 85

Pasākuma ilgums - līdz 4h


Cenā iekļauts:

  • ekskursija ar zirgu barošanu ar kārumiem;
  • 4x15min izjāde vai pastaiga ar zirgu
  • nojume;
  • grils, ugunskura katls;
  • trauki ēdiena servēšanai.


Iegādājies mūsu produktus un pakalpojumus arī bez nakšņošanas!


-----


Apciemo arī citas Kultūras Tūrisma naktsmāju tīkla vietas Latvijā - kaziņas Ozolniekos vai jēriņus Mazsalacā un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, pielaiko tautastērpu kolekciju Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā, iepazīsti Suitu sētu Alsungā vai novērtē Daugavas senleju un tās unikālo dabas mantojumu Koknesē! Tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas!


Ieskaties, kas Tevi pie mums sagaida