Sezonas atklājums tautas tradīcijām dzīvajā Alsungā! Piedāvājam apmesties dižo suitu novada centrā, Eglenieku glempingā. Iespēja nakšņot dabas ieskautā teltī, kas atrodas vien 15 km attālumā no jūras un ir pietiekami nomaļus, lai varētu izbaudīt dabas tuvumu. Esam sagādājuši visu nepieciešamo, lai ar komfortu varētu pavadīt naktis tik tuvu dabai. Kafijas automāts, grils, piederumi, virtuves instrumenti un pats galvenais ērta divguļamā gulta, gluži kā mājās.Naktsmājas viesiem ir iespēja apmeklēt Eglenieku saimnieka tējnīcu Sapņotava, kurā varēsiet izbaudīt latvju tējiņu ceremoniju. Vēl ir iespējams izzināt tēju dziedniecisko nozīmi, kā arī iejusties un izbaudīt vietējo kopienu.


Piesaki brokastis un vakariņas, lai bez steigas varat atslēgties no ikdienas steigas! Par iespējām uz vietas un ierašanās laiku zvani saimniekiem - Ronaldam 27755280 vai Dacei 25505075!


Pieejamie pakalpojumi:

  • Brokastis - 5 no personas;
  • Pusdienas - 8€ no personas;
  • Vakariņas - 7€ no personas;
  • Sklandraušu meistarklase (viesi paši gatavo un cep sklandraušus līdzi ņemšanai vai ēšanai uz vietas) - 40€;
  • Suitu dūdenieka priekšnesums (dūdu spēle un stāstījums par tradīcijām Suitos) - 40€;
  • Pastaigas pa mežu takām - bezmaksas.


Par īpašām ēšanas prasībām jāvienojas individuāli. Visas ēdienreizes gatavotas Egleniekos uz dzīvas uguns.


Iegādājies mūsu produktus un pakalpojumus arī bez nakšņošanas!


-----


Apciemo arī citas Kultūras Tūrisma naktsmāju tīkla vietas Latvijā - kaziņas Ozolniekos vai jēriņus Mazsalacā un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, pielaiko tautastērpu kolekciju Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā, iepazīsti Suitu sētu Alsungā vai novērtē Daugavas senleju un tās unikālo dabas mantojumu Koknesē! Tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas! 

Ieskaties, kas Tevi pie mums sagaida