Viesojies un nakšņo Jēru klubā Mazsalacā!Jēru klubs ir zemnieku saimniecība Mazsalacā, kas īpaša ar to, ka aitas dzīvo īstā klubā! Piedāvājam piedzīvot lauku saimniecības atmosfēru, kurā galveno lomu spēlē aitas. Baudīt aitas un jēra gaļas produktus, sajust, cik ērti ir lasīt savu mīļāko grāmatu, sēžot uz pūkainas aitādas un, lai vakarā pie ugunskura nesaltu, iegūt savā īpašumā siltas vilnas zeķes un austus vilnas apmetņus. 


Mums bieži ciemiņi jautā, vai pie mums var arī nakšņot - nu tas ir iespējams! Aicinām ģimenes no Latvijas un visas pasaules viestoties ilgāk, nakšņojot Glempinga teltī maksimāli tuvu dabai un veselīgai lauku videi, nezaudējot ne nieka no komforta, ko esam raduši baudīt ikdienā.


Ekskursijas laikā saimnieki Ilze un Valters labprāt dalīsies pieredzē par aitu audzēšanu un kopšanu, bet pēc iepriekšējas vienošanās arī pagatavos gardu maltīti no jēra gaļas. Ja ir vēlēšanās, ekskursija Jēru klubā tiek papildināta ar dažādām aktivitātēm - spēlēm, viktorīnu un radošām darbnīcām, izmantojot aitas vilnu. Mēs piedāvājam iegādāties bioloģiski tīru un veselīgu jēra gaļu, dziju, aitādas!


Glempingā Tev nodrošināsim: Lielā gulta un divi divguļamie dīvāni, ledusskapis, Nespresso kafijas aparāts, tējkanna, šķīvji, krūzes, glāze un visi ēšanas instrumenti, spēles bērniem, kā arī sildītājs vēsākiem vakariem.


Ārpus Glempinga Tev būs pieejama: Āra duša, Toi Toi mazmājiņa ar ūdeni un dezinfekcijas līdzekļiem, latvju zīmju rotāta ugunsvieta un malciņa ar ērtiem krēsliem tai apkārt ēst pagatavošanai vai vakara baudīšanai, galds ar krēsliem ēšanai, batuts kā arī smilškaste ar mantām bērniem rotaļām.


Atstāj naudu Latvijā - ieplāno savu vasaras atvaļinājumu Jēru klubā, un piesaki vietējos lauku produktus jau rezervējot naktsmājas, lai būtu drošs, ka līdz Tavai viesošanās reizei tie būtu rezervēti tieši Tev! Rezervē naktsmājas Jēru kluba Glempingā un pavadi lielisku dienu Mazsalacā, izbaudot iespējas, ko piedāvā saimniecība!  


Pieejamie pakalpojumi:


Ekskursija saimniecībā (aitu un Jēru kluba apskate, stāstījums par Jēru klubu, aitkopību un saimniekošanu laukos. Plašais aitas produktu klāsts, kā to pārstrādāt un pielietot):

  • Sākot no 5 cilv.: 3 €/pers. 
  • Līdz 5 cilv. - 15€
  • Bērniem līdz 6 g.v. bez maksas. 


Lielās ugunskura vietas un nojumes noma (līdz 5h): 35€ (ietilpība 20-30 cilvēkiem. Gāzes grils, virtuves aprīkojums, elekrtiskā plītiņa, elektrības pieslēgums). 


Piedāvājums grupām no 5-15 cilvēkiem:

  • Vilnas krāsošana ar dabas krāsvielām 15 €/pers. 
  • Ziepju filcēšana 6 €/pers.
  • Jēldzijas vilnas sēžampaklāja veidošana: 15 €/pers.


Ja Tev ir jautājumi vai vēlies apciemot Jēru klubu bez nakšņošanas, droši raksti uz jeruklubs@turisms.lv vai zvani 22144936Iegādājies mūsu produktus un pakalpojumus arī bez nakšņošanas!


-----


Ieskaties www.turisms.lv un apciemo kaziņas Ozolniekos vai jēriņus Mazsalacā un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, pielaiko tautastērpu kolekciju Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā, iepazīsti Suitu sētu Alsungā vai novērtē Daugavas senleju un tās unikālo dabas mantojumu Koknesē! Tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas! 


Ieskaties, kas Tevi pie mums sagaida