Image alt

Viesojies un nakšņo Jēru klubā Mazsalacā!

Jēru klubs ir zemnieku saimniecība Mazsalacā, kas īpaša ar to, ka aitiņas dzīvo īstā klubā! Piedāvājam piedzīvot lauku saimniecības atmosfēru, kurā galveno lomu spēlē aitas. Baudīt jēra gaļas un aitu piena produktu ēdienus, sajust, cik ērti ir lasīt savu mīļāko grāmatu, sēžot uz pūkainas aitādas un, lai vakarā pie ugunskura nesaltu, iegūt savā īpašumā siltas vilnas zeķes un austus vilnas apmetņus. 


Mums bieži ciemiņi jautā vai pie mums var arī nakšņot - nu tas ir iespējams :) Aicinām ģimenes no Latvijas viestoties ilgāk, nakšņojot Glempinga teltī, maksimāli tuvu dabai un veselīgai lauku videi, nezaudējot ne nieka no komforta, ko esam raduši baudīt ikdienā.


Ekskursijas laikā saimnieki Ilze un Valters labprāt dalīsies pieredzē par aitu audzēšanu un kopšanu, bet pēc iepriekšējas vienošanās arī pagatavos gardu maltīti no jēra gaļas.Ja ir vēlēšanās, ekskursija Jēru klubā tiek papildināta ar dažādām aktivitātēm - spēlēm, viktorīnu un radošām darbnīcām, izmantojot aitas vilnu. Mēs piedāvājam iegādāties bioloģiski tīru un veselīgu jēra gaļu, dziju, aitādas!


Atbalsti savējos - ieplāno savu vasaras atvaļinājumu Jēru klubā, un piesaki vietējos lauku produktus jau rezervējot naktsmājas, lai būtu drošs, ka līdz Tavai viesošanās reizei tie būtu rezervēti tieši Tev! Rezervē naktsmājas Jēru kluba Glempingā un pavadi lielisku dienu Mazsalacā izbaudot iespējas ko piedāvā saimniecība!  


Ja Tev ir jautājumi vai vēlies apciemot Jēru klubu bez nakšņošanas raksti droši droši uz jeruklubs@turisms.lv vai zvani 22144936


Apciemo arī citas Kultūras Tūrisma naktsmāju tīkla vietas Latvijā - kaziņas Ozolniekos un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, pielaiko tautastērpu kolekciju Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā vai iepazīsti Suitu sētu Alsungā! Un tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas!