Glempings kaziņu fermā LĪCĪŠI

Viens no pirmajiem un joprojām lielākajiem kazu audzēšanas un bioloģiskā kazas piena produktu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kas atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā pie Ozolniekiem, Jelgavas novadā. No šīs vasaras aicinām ģimenes no Latvijas un visas pasaules pavadīt pie mums ilgāku laiku, nakšņot mājīgā Glempinga mājiņā un izmantot visas mūsu iespējas, t.sk. noīrēt pirtiņu tieši Misas upes krastā! Raksti mums info@turisms.lv vai zvani - 20011111

Jums būs iespēja apskatīt 200 kaziņas un āzīšus, redzēt kur top, pagaršot, kā arī jo īpaši aicinām ieplānot baudīšanai uz vietas un līdzņemšanai iegādāties kazas pienu, kefīru, cietos un mīkstos sierus un citu vietējo ekoloģisku produkciju! Našņo pirmdienās vai ceturtdienās un izbaudi tajā pašā dienā gatavotu svaigu kazas piena produkciju :)


Atbalsti savējos - ieplāno savu vasaras atvaļinājumun rezervē naktsmājas Līcīšu Glempingā www.turisms.lv/licisi un pavadi lielisku dienu Ozolniekos izbaudot iespējas ko piedāvā ekoloģiskā saimniecība! Ja Tev ir jautājumi vai vēlies apciemot Līcīšu kaziņas bez nakšņošanas, raksti droši droši uz licisi@turisms.lv vai zvani 29322860!


Ekskursija ar degustāciju ģimenei kopā ar nakšņošanu - 15 Eiro. Rezervējot atsevišķi - pieaugušajiem 5 Eiro, bērniem 3 Eiro. Pēc ekskursijas, varēsiet iegādāties svaigu kazas piena produkciju vakariņām, brokastīm un līdzņemšanai! Iesakām jau iepriekš pasūtīt:

  • Kazas siera uzkodu produktu izlasi visai ģimenei - 15 Eiro.
  • Kazas siera brokastu produktu komplektu, pieaugušajiem - 8 Eiro, bērniem - 5 Eiro no personas.


Glempinga viesiem pieejama privāta peldvieta, saimniecības dīķī, kā arī rezervējot pirtiņu - Misas upē!


Ieskaties www.turisms.lv un apciemo kaziņas Ozolniekos vai jēriņus Mazsalacā un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, pielaiko tautastērpu kolekciju Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā vai iepazīsti Suitu sētu Alsungā! Un tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas! 

Ieskaties kas Tevi pie mums sagaida