Viesojies un nakšņo kaziņu fermā "Līcīši"!


Viens no pirmajiem un joprojām lielākajiem kazu audzēšanas un bioloģiskā kazas piena produktu ražošanas uzņēmumiem Latvijā, kas atrodas ļoti skaistā vietā - Misas upes un mežu ielokā pie Ozolniekiem, Jelgavas novadā.


Aicinām ģimenes no Latvijas un visas pasaules pavadīt pie mums ilgāku laiku, nakšņot mājīgā Glempinga mājiņā un izmantot visas mūsu iespējas, t.sk. noīrēt pirtiņu tieši Misas upes krastā! Raksti mums licisi@turisms.lv vai zvani - 29322860!


Jums būs iespēja apskatīt 200 kaziņas un āzīšus, redzēt, kur top, pagaršot, kā arī jo īpaši aicinām ieplānot baudīšanai uz vietas un līdzņemšanai iegādāties kazas pienu, kefīru, cietos un mīkstos sierus un citu vietējo ekoloģisku produkciju! Nakšņo pirmdienās vai ceturtdienās un izbaudi tajā pašā dienā gatavotu svaigu kazas piena produkciju!


Atbalsti savējos - ieplāno savu vasaras atvaļinājumu un rezervē naktsmājas Līcīšu Glempingā www.turisms.lv/licisi un pavadi lielisku dienu Ozolniekos, izbaudot iespējas, ko piedāvā ekoloģiskā saimniecība! Ja Tev ir jautājumi vai vēlies apciemot Līcīšu kaziņas bez nakšņošanas, droši raksti uz licisi@turisms.lv vai zvani 29322860!


No 2024.gada sezonas Līcīšos piedāvājam divas teltis! Jaunā telts ir divām personām savu privāto peldvietu Misas upes krastā un romantisku ugunsvietu.


Pieejamie pakalpojumi:Ekskursija ar degustāciju ģimenei kopā ar nakšņošanu - 25€. Rezervējot atsevišķi - pieaugušajiem 12€, bērniem 5€. Pēc ekskursijas varēsiet iegādāties svaigu kazas piena produkciju vakariņām, brokastīm un līdzņemšanai!


Iesakām jau iepriekš pasūtīt kazas siera uzkodu produktu izlasi brokastīm vai vakariņām 2 personām - 20€ vai līdz pat 4 personām - 35€;


Glempingā Tev nodrošināsim: Lielā gulta un divguļamais dīvāns, no saules baterijām darbināms apgaismojums, ledusskapis, svaigs EDEN avota ūdens, Nespresso kafijas aparāts un ūdens tējkanna, šķīvji, krūzes, glāze un ēšanas instrumenti, spēles bērniem.

Ārpus Glempinga Tev būs pieejama āra duša, paaugstinātas kvalitātes Toi Toi mazmājiņa ar ūdeni un dezinfekcijas līdzekļiem, latviešu zīmju rotāta ugunsvieta un malciņa ar ērtiem krēsliem tai apkārt ēst pagatavošanai vai vakara baudīšanai, galds ar krēsliem ēšanai, kā arī smilškaste ar mantām bērniem rotaļām.


Saimniecības teritorijā piedāvājam lietot mūsu privāto peldvietu saimniecības dīķī, kā arī par papildus samaksu - 60 Eiro ir iespējams rezervēt pirtiņu tieši pie Misas upes! Lūgums ierasties bez mājdzīvniekiem.


Iegādājies mūsu produktus un pakalpojumus arī bez nakšņošanas!


-----

Ieskaties www.turisms.lv un apciemo kaziņas Ozolniekos vai jēriņus Mazsalacā un iegādājies ekoloģisku produkciju līdzņemšanai, izvāri sieru uz ugunskura Cēsu novadā, pavadi dienu ar zirdziņiem Ķekavas novadā, iepazīsti Suitu sētu Alsungā vai novērtē Daugavas senleju un tās unikālo dabas mantojumu Koknesē! Tas viss ar jaunām nakšņošanas iespējām, kas līdz šim nebija pieejamas! 

Ieskaties, kas Tevi pie mums sagaida